UKR
Пошук

Наша команда

Андрiй Вiтер
Президент
Мирослав Когут
Вiце-президент
Арета Ллойд
Старший консультант
Марина Соколян
Старший менеджер роботи з клiєнтами
Анастасія Ґудзь
Координатор проектів
Наша командаМирослав Когут  

Мирослав Когут

 
Мирослав є виконавчим директором ТОВ «Ромир енд Ессоусіейтс Україна» та віце-президентом «Romyr & Associates».
 
Знати, розуміти, служити…
 
Член Королівського інституту зв’язків із громадськістю (CIPR) у Великобританії та Академічний Керівник програм CIPR (Advanced Certificate – бакалаврський, Diploma –магістерський рівень) у Міжнародному інституті бізнесу (Київ).
 
Мирослав слідкує за своєчасністю та якістю послуг, що надаються старшими менеджерами по роботі з клієнтами, менеджерами та рештою співробітників, контролює виконання угод із клієнтами та надає консультації, стратегічні та політичні поради клієнтам в усіх секторах підприємництва.
 
Він спеціалізується на кампаніях з громадської та соціальної просвіти та працює в соціальному й урядовому секторах, а також у науці, технології, промисловості. Мирослав скеровує виконання компанією ролі офіційного консультанта зі зв’язків із громадськістю Європейської Бізнес Асоціації – найбільшої в Україні організації європейських, національних та міжнародних компаній.
 
Досвід роботи Мирослава включає консультування з управління. У Канаді він отримав кваліфікацію дипломованого консультанта з питань управління, а у Канаді та США –управлінця з питань охорони здоров’я. Він надавав аналітичні, стратегічні, політичні консультації компаніям та урядам, звітуючи зборам членів правління та генеральним директорам, Кабінетам Міністрів та найбільшим організаціям у сімнадцяти країнах. До його клієнтів належать Світовий Банк, Aga Khan Foundation, Міжнародна організація міграції, CIDA, USAID, Sony Pictures Studios, Stentor (об’єднання канадських телефонних компаній), Ванкуверський виставковий центр та інші.
 
До приєднання у 2001 році до команди Romyr & Associates, Мирослав керував великою канадською консалтинговою компанією на правах партнера, був старшим управлінцем при Мiнiстерствi охорони здоров'я, де вiдповiдав за розробку урядової полiтики, розмiщення iнвестицiй та проектування закладiв охорони здоров'я, та викладав у двох коледжах. Мирослав має ступiнь бакалавра природничих наук (фiзика), унiверситет Альберти (1966), ступiнь магiстра природничих наук (теоретична фiзика), унiверситет Торонто (1967), а також він прослухав докторський курс iз теоретичної фiзики Унiверситету Торонто, Канада, та магiстерський курс з адмiнiстрування послуг охорони здоров'я Унiверситету Альберти, Канада.
 
Мирослав є членом-засновником Української Асоціації зв’язків із громадськістю.
 
Він чудово володіє англійською та українською мовами, а також особливо цікавиться музикою та досягненнями теоретичної фізики, які поглиблюють розуміння світу.